Wynajem busów 9 osobowych
Warszawa i okolice, Piaseczno

Są sytuacje, że czasami musimy przemieścić się większą grupą osób. Jest nas na tyle mało, że autobus nie wchodzi w grę, natomiast inne środki transportu nie dadzą nam tyle komfortu. Podróż na dwa auta też stanowi duże wyzwanie logistyczne, jak i kosztowe — musimy zaangażować do tego, co najmniej dwa samochody, jak również dwóch kierowców. Podwójne są także koszty paliwa.

Właśnie dlatego wymyślono 9-osobowe minibusy. Pozwalają one na podróż kierowcy i 8 pasażerom. Co więcej, zgodnie z prawem, może je prowadzić każda osoba, która posiada prawo jazdy kategorii B. Do jazdy takim samochodem nie trzeba więc angażować kierowców z wyższymi uprawnieniami.

Szukasz busa 8 osobwego? Zobacz: link

Oferujemy Państwu wynajem komfortowych busów przystosowanych do przewozu aż 9 osób. W połączeniu z naszą polityką cenową nasze wynajem busa dla 9 osób to najtańszy sposób podróżowania, polecany dla osób, które cenią komfort oraz mobilność.

Zalety wynajmu:

  • Szybki środek transportu
  • Już 60zł za osobę bez limitu kliometrów
  • Komfort podróżowania
  • Nieograniczone możliwości przemieszczania się

Wynajem busów Warszawa - bus dziewięcio osobowy

Opel Vivaro Tourer 17-18 van 4 drzwiowy

Bus Viaro, to połączenie przyzwoitych osiągów wraz z naciskiem na bardzo niskie spalanie, które przekłada się na wysoki zasięg w trasie wynoszący aż 1286 km. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że busem komfortowo może podróżować aż 9 osób, koszty wynajmu oraz podróżowania są naprawde niskie.

Bus ten jest najczęściej wybieranym busem przez naszych klientów.

Moc [KM] 125 KM
Pojemność [cm3] 1598
Zużycie paliwa [l/100km] 5,6
Prędkość maksymalna 169 km/h