Wynajem busów
Warszawa i okolice

Wypożyczalnia tanich busów, od 7 do 9 osób

Oferujemy busy na wynajem w najlepszych cenach w Warszawie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem busów: cennik.

Busy to wspaniała forma transportu, która pozwala przemieszczać się grupowo w komofortowych warunkach w rozsądnej cenie. Potrzebujesz wybrać się na konferencje? targi? a może koncert w innym mieście?  Bus to właśnie ten środek lokomocji, który szukasz. 7-9 osób? to nie problem. 

Oprócz busów osobowych i dostawczych wypożyczalnia Wawabusy ma w swojej ofercie osobowe brygadówki na wynajem z komfortowym wyposażeniem. Nasze busy brygadowe mają klimatyzację, czujniki parkowania czy radio z bluetooth. Warto wybrać brygadówki, gdyż ważny jest dla nas koszt przejazdu.

W naszej ofercie posiadamy busy brygadowe, które umożliwiają transport 6, 7, a nawet 9 osób. Brygadówki można wykorzystać także do transportu materiałów i ładunków wielkogabarytowych. Takie rozwiązanie ułatwi nam przeprowadzkę czy przyspieszy prace remontowe.

Oferujemy wynajem brygadówek na terenie całego kraju. Nasz główny obszar działania to województwo mazowieckie i łódzkie. Nasi odbiorcy to głównie mieszkańcy Warszawy i Łodzi, ale także takich miast jak Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Zgierz czy Skierniewice.

Nasze busy możemy podstawić w dowolne miejsce kraju. Przy wynajęciu brygadówki koszt dowozu jest określany indywidualnie na podstawie przejechanych kilometrów. Wynajem brygadówki z dowozem/odwozem to wygodna alternatywa, zwłaszcza podczas wyczerpujących podróży lub imprez okolicznościowych.

Dlaczego warto wypożyczyć bus?

Wynajem vanów to opcja, która bardzo dobrze sprawdza się w przypadku wielu okazji, w których przewożona będzie większa liczba osób. Wypożyczalnia vanów sprawdzi się podczas organizacji wesel, konferencji, wyjazdów integracyjnych czy towarzyskich. To znacznie bardziej komfortowy sposób podróżowania niż wyjazdy pociągiem, autobusem czy zwykłym samochodem. Van to gwarancja dużej ilości miejsca dla pasażerów, klimatyzacji czy sprawnego ogrzewania. WAWABUS to wypożyczalnia vanów, której siedzibą jest Warszawa – prestiżowa lokalizacja firmy idzie w parze z najwyższą jakością usług i profesjonalnym podejściem do potrzeb klienta.

Czy podróżowanie busem jest komfortowe?

Na komfort podróżowania busem składa się przede wszystkim wygoda podróżowania, która jest głównym czynnikiem ocenianym przez pasażerów. Podróż w komfortowych warunkach sprawia, że pasażer dociera do celu wypoczęty, wyspany, czy zrelaksowany. 

Na komfort w naszych busach składa się:

  • Klimatyzowane wnętrze
  • Nowoczesny wystrój/wygląd wnętrz
  • Odpowiednia przestrzeń dla pasażerów
  • System audio

Ile kosztuje wynajem busa, koszt busa?

Rozważmy hipotetyczną sytuację. Mamy pilną delegację firmową lub konferencję w Katowicach. Zgłasza się liczba 9 osób chętnych.  A więc jest komplet więc w drogę. Lecz ku ucieszy wszystkich pojawia się pytanie jak najszybciej i komfortowo dostać się do celu.  Zerknicie na poniższą tabelę, jedynym założniem jest to by dotrzeć na konferencję planowaną na godzinę: 11

Bus PKP Autobus (Polskibus.com)
Wyjazd Wyjazd 6:40 Wyjazd 6:10
DK1 i S8 - 290km PKP Oleńka - 3h 38min (1klasa 100zł) 4h 45min
2h 45min (300zł) PKP Praha- 2h 28min (1klasa 178zł) 19-25zł

Jak wynika zestawienia BUS to szybki i tani środek lokomocji. W porównaniu do wolnego lecz bardzo taniego autobusu oraz szybkiego lecz bardzo drogiego pociągu, BUS zapewnia znacząco większy komfort podróżowania z możliwością dotarcia do celu- nie ma potrzeby przemieżania drogi pomiędzy przystankiem/dworcem a punktem docelowym naszej podrózy. 

Jeśli dalej masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego środka lokomocji to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - przekonaj się sam, nie zawiedziemy Cię!

Dlaczego wynajem busa to tania opcja?

Bus to przede wszystkim środek transportu umożliwiający przemieszczanie sie w komfortowych warunkach 7, 8, 9 osobą. Jeśli przyjmiemy wynajem busa na 1-2 dni musimy zapłacić 300zł. Dla jednej osoby koszty wypożyczenia są bardzo duże lecz dla 9 osób koszty te zaczynają być już naprawde niskie: 300/9 =33zł

Czy NNW przy wypożyczonego busa obejmuje osoby przewożone?

Klienci wybierając nas jako firmę realizująca przewóz osób, objęci są pełnym ubezpieczeniem NNW. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu (NNW) pozwala nam gwarantować Państwu najwyższą jakość usług.

Jesteśmy firmą, która oferuje wynajem busów naprawdę wysokiej jakości. U nas wynajem busów to tylko samochody w doskonałym stanie technicznym, które regularnie poddawane są obowiązkowym przeglądom. Dzięki temu każdy, kto wynajmuje u nas bus, może być w stu procentach pewien, że nasze pojazdy są sprawne – bezpieczeństwo i komfort klientów to nasz priorytet. Warto pamiętać, że wypadek to nie tylko uszkodzenie pojazdu. Dużo większym problemem jest uszkodzenie ciała, utrata zdrowia lub nawet życia – tak kierowcy, jak i pasażerów. Ubezpieczenie NNW to m.in. wypłata pieniędzy w razie uszkodzenia ciała lub śmierci oraz zwrot kosztów leczenia, w tym rehabilitacji.