Wynajm busów
Warszaw i okolice

Wypożyczalnia tanich busów, od 8 do 12 osób

Oferujemy busy na wynajem w najlepszych cenach w Warszawie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem busów: cennik.

Busy to wspaniała forma transportu, która pozwala przemieszczać się grupowo w komofortowych warunkach w rozsądnej cenie. Potrzebujesz wybrać się na konferencje? targi? a może koncert w innym mieście?  Bus to właśnie ten środek lokomocji, który szukasz. 7-12 osób? to nie problem. 

Dlaczego warto wypożyczyć bus?

Bus to dzisiaj najbardziej powszechny sposób przemieszania się mały grup ludzi. Opcja ta najczęściej brana jest pod uwagę w momencie kiedy komfort dojazdu pociągiem czy autobusem do celu stanowi problem. 

Również wielu z naszych klientów wybiera nasze usługi wynajmu busówe ze względu na prestiż i komfort, który gwarantujemy.

Czy podróżowanie busem jest komfortowe?

Na komfort podróżowania busem składa się przede wszystkim wygoda podróżowania, która jest głównym czynnikiem ocenianym przez pasażerów. Podróż w komfortowych warunkach sprawia, że pasażer dociera do celu wypoczęty, wyspany, czy zrelaksowany. 

Na komfort w naszych busach składa się:

 • Klimatyzowane wnętrze
 • Nowoczesny wystrój/wygląd wnętrz
 • Odpowiednia przestrzeń dla pasażerów
 • System audio

W czym bus jest lepszy od innych środków lokomocji?

Rozważmy hipotetyczną sytuację. Mamy pilną delegację firmową lub konferencję w Katowicach. Zgłasza się liczba 9 osób chętnych.  A więc jest komplet więc w drogę. Lecz ku ucieszy wszystkich pojawia się pytanie jak najszybciej i komfortowo dostać się do celu.  Zerknicie na poniższą tabelę, jedynym założniem jest to by dotrzeć na konferencję planowaną na godzinę: 11

BusPKPAutobus (Polskibus.com)
WyjazdWyjazd 6:40Wyjazd 6:10
DK1 i S8 - 290kmPKP Oleńka - 3h 38min (1klasa 100zł)4h 45min
2h 45min (300zł)PKP Praha- 2h 28min (1klasa 178zł)19-25zł

Jak wynika zestawienia BUS to szybki i tani środek lokomocji. W porównaniu do wolnego lecz bardzo taniego autobusu oraz szybkiego lecz bardzo drogiego pociągu, BUS zapewnia znacząco większy komfort podróżowania z możliwością dotarcia do celu- nie ma potrzeby przemieżania drogi pomiędzy przystankiem/dworcem a punktem docelowym naszej podrózy. 

Jeśli dalej masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego środka lokomocji to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - przekonaj się sam, nie zawiedziemy Cię!

Dlaczego wynajem busa to tania opcja?

Bus to przede wszystkim środek transportu umożliwiający przemieszczanie sie w komfortowych warunkach 7, 8, 9 osobą. Jeśli przyjmiemy wynajem busa na 1-2 dni musimy zapłacić 300zł. Dla jednej osoby koszty wypożyczenia są bardzo duże lecz dla 9 osób koszty te zaczynają być już naprawde niskie: 300/9 =33zł

Czy NNW przy wypożyczonego busa obejmuje osoby przewożone?

Klienci wybierając nas jako firmę realizująca przewóz osób, objęci są pełnym ubezpieczeniem NNW. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu (NNW) pozwala nam gwarantować Państwu najwyższą jakość usług.

Jesteśmy firmą, która oferuje wynajem busów naprawdę wysokiej jakości. U nas wynajem busów to tylko samochody w doskonałym stanie technicznym, które regularnie poddawane są obowiązkowym przeglądom. Dzięki temu każdy, kto wynajmuje u nas bus, może być w stu procentach pewien, że nasze pojazdy są sprawne – bezpieczeństwo i komfort klientów to nasz priorytet. Warto pamiętać, że wypadek to nie tylko uszkodzenie pojazdu. Dużo większym problemem jest uszkodzenie ciała, utrata zdrowia lub nawet życia – tak kierowcy, jak i pasażerów. Ubezpieczenie NNW to m.in. wypłata pieniędzy w razie uszkodzenia ciała lub śmierci oraz zwrot kosztów leczenia, w tym rehabilitacji.

Cennik dodatkowy i zasady wynajmu

 • Koszt wynajęcia busa na cały weekend wynosi 670 zł.

 • Weekendowy wynajem busa zaczyna się od piątku od godz. 12:00 i trwa do poniedziałku do godz. 12:00

 • Usługa podstawienie i odbiór u Klienta to koszt- od 50 zł. Jest on uzależniony od miejsca podstawienia.

 • Umycie i wyczyszczenie pojazdu po eksploatacji - od 70 zł.


 • Limit dzienny kilometrów wynosi 300 km. Dopłata za kazdy kilometr powyżej limitu to 0.38 zł. Stawka dobowa bez limitu kilometrów wynosi 550 zł.

 • Usługa podstawienie i odbiór u Klienta to koszt- od 50 zł. Jest on uzależniony od miejsca podstawienia.

 • Sposób rozliczenia: gotówka lub przedpłata na konto.

 • Przy wynajmie na okres powyżej 30 dni cenę ustalamy indywidualnie. Podane Państwu kwoty są cenami brutto.

 • Przy wynajmie aut osobowych obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 1000 zł.